LV | RU
BFC Daugavpils BFC Daugavpils
 
BFC Daugavpils
 
BFC Daugavpils himna
 
 
lejuplādēt
 
     
 
Mūsu fotogrāfijas
 
   
     
 
BFC Daugavas spēlētāji
 
 
aizsargs
Vladislavs Čemijs
 
     
 
Dzimšanas diena
 
   
     
 
Galvenā
 
 
21
janvāris
Bērnu Futbola centra "Daugavpils" futbolistiem Vladislavam Kurakinam, Dmitrijam Klimaševičam, Ņikitam Dobratuļinam un Viktoram Litvinskim nav izdevies palīdzēt Latvijas U21 izlasei Sadraudzības kausa izcīņā tikt līdz ceturtdaļfinālam.
21
janvāris
Pirmajā Ziemas kausa spēlē BFC "Daugavpils" komanda Rīgā tikās ar Latvijas čempioni FK "Ventspils". Demonstrējot nesliktu sniegumu, tomēr nācās piekāpties pretiniekam ar 0:2.
17
janvāris
Šodien divpusējo treniņmaču aizvadīja BFC "Daugavpils" futbolisti. Iespēlējot plašu spēlētāju loku, kopumā tika gūti četri vārti. Ar precīziem sitieniem izcēlās Pāvels Riževskis, Ričards Raščevskis, Ēriks Kokins un pārbaudāmais spēlētājs.
16
janvāris
Četri mūsu akadēmijas audzēkņi devušies uz Krieviju, kur jau šodien sāks Sadraudzības kausa izcīņu. Pirmā spēle paredzēta pret Krieviju, bet turpinājumā gaida tikšanās ar Kirgiztānas un Moldovas vienībām.
10
janvāris
Bērnu Futbola centra "Daugavpils" pirmā komanda aizvadījusi pirmo šī gada pārbaudes spēli. Rīgā mūsu komanda, spēlējot eksperimentālā sastāvā, ar 0:2 piekāpās Latvijas U21 izlasei, kuras sastāvā spēlēja arī trīs mūsējie.
7
janvāris
Šodien savu dzimšanas dienu svin viens no lielākajiem Latvijas futbola patriotiem, viens no visu laiku labākajiem valsts futbola tiesnešiem, Latgales Futbola centra vadītājs, BFC Daugavpils treneris vienā personā ANDREJS SIPAILO.

BFC Daugavpils novēl Andrejam saglabāt enerģiju visā iesāktajā, turpināt tikpat daudz smaidīt un mīlēt futbolu!
Sveicam dzimšanas dienā!
5
janvāris
Viktors Litvinskis, Vladislavs Kurakins un Dmitrijs Klimaševičs uzsākuši gatavošanos Latvijas U21 izlases sastāvā gaidāmajam Sadraudzības kausa izcīņas turnīram. 10. janvārī BFC "Daugavpils" samēros spēkus ar U21 komandu.
5
janvāris
Verners Zalaks Latvijas U18 izlases sastāvā izcēlies ar trīs vārtu guvumiem, palīdzot mūsējiem ar 5:0 sagraut Igaunijas vienaudžus! Laukumā devās arī Marks Deružinskis un Daniels Jakovļevs.
23
decembris
Bērnu Futbola centrs "Daugava/Daugavpils" novēl futbolistiem, vecākiem, treneriem un visiem futbola cienītājiem Priecīgus un gaišus Ziemassvētkus, kā arī Laimīgu Jauno gadu!
23
decembris
Viss Bērnu Futbola centra "Daugava/Daugavpils" kolektīvs sirnsnīgi sveic dzimšanas dienā treneri Aleksandru Opekunovu! Stipru veselību, panākumus un visu to labāko Jums, trener!
1 2 3  » »»
 
     
 
Partneri
 
  Fair Play


Futbola akademija LFF
Virsliga SMSCredit

 
     
Чемпионат Даугавпилса

Турниры
Copyright © 2010 Bērnu futbola centrs Daugava, All rights reserved.