Dzimšanas diena

Galvenā

30
jūnijs

Četri akadēmijas futbolisti kopā ar Latvijas U17 izlasi izcīnījuši Baltijas kausu. Visas spēles no zvana līdz zvanam aizvadīja aizsargs Armands Snarskis.

30
jūnijs
Pirmdienas vakarā kluba vadība un futbolisti atvadījās no portugāļu pussarga Migela Sida, kurš personisku iemeslu dēļ atgriezies dzimtenē un mūsu klubā vairs nespēlēs.
29
jūnijs

Bērnu Futbola centra „Daugavpils” 2001. gadā dzimušo puišu komanda Staicelē „Gothia Cup” kvalifikācijas turnīrā izcīnīja pirmo vietu, kvalificējoties Zviedrijā paredzētajai pasaules kausa izcīņai jauniešiem.

28
jūnijs
Turpinās mūsu komandas neveiksmes Smscredit.lv futbola Virslīgā. Pēc vairāk nekā 30 dienu pārtraukuma daugavpilieši atkal spēlēja savā laukumā, bet atkal zaudēja - 0:1 pret "Spartaku".
23
jūnijs
BFC "Daugavpils" novēl visiem kluba atbalstītājiem priecīgus un līksmus Līgo svētkus!
22
jūnijs
Pēc vairāku nedēļu pārtraukuma BFC "Daugavpils" aizvadījusi Virslīgas maču, taču pret čempioniem ventspilniekiem varianti neatradās. Neizdarot nevienu sitienu vārtu rāmī, piedzīvots zaudējums ar 0:3.
19
jūnijs
BFC "Daugavpils" pēc trīs nedēļu pārtraukuma svētdien beidzot atkal izies laukumā Smscredit.lv futbola Virslīgas spēlē, viesos tiekoties ar FK "Ventspils". Komandai būs jāiztiek bez vairākiem svarīgiem futbolistiem.

19
jūnijs
Virkne Daugavpils futbolistu pēdējās dienas pavadīja Latvijas jaunatnes izlašu sastāvos, taču izlase ar sekmīgu sniegumu neizcēlās. Zaudēja gan U21, gan U19 komandas.

11
jūnijs
Teju desmit BFC "Daugavpils" futbolisti izsaukti uz dažāda vecuma Latvijas izlasēm. Edgars Vērdiņš jau paspējis uzspēlēt Latvijas U23 izlases sastāvā, bet pārējie jaunieši vēl gaida savas spēles.

1
jūnijs
Rupjas kļūdas aizsardzībā un sliktā momentu realizācija iegāzusi mūsu komandu Smscredit.lv futbola Virslīgas izbraukuma spēlē pret FS "Metta/LU" - 1:2.