Nikita Kirilovs

Galvenā

27
jūlijs
BFC "Daugavpils" galvenā komanda šovakar Jelgavā viesos ar 0:1 piekāpās vietējai komandai, kas vēl nesen sekmīgi pārstāvēja Latviju Eirokausos. Vienīgos vārtus ielaidām otrā puslaika vidū.
20
jūlijs
BFC "Daugavpils" futbolisti 2016. gadā spēlēs Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā. Astotdaļfināla spēlē sestdien Valmierā izdevās tikt pie smaga panākuma ar rezultātu 2:0. Vārtus guva Marks Deružinskis un Pāvels Riževskis.
15
jūlijs
BFC "Daugavpils" 2001. gadā dzimušo futbolistu komanda lieliski aizvadījusi pasaulē lielākā jauniešu futbola turnīra "Gothia Cup" grupu turnīru, ieņemot pirmo pozīciju.
13
jūlijs
Ļoti tuvu uzvarai pār FK "Liepāju" Smscredit.lv futbola Virslīgā bijuši BFC "Daugavpils" futbolisti, tomēr kompensācijas laika pēdējās sekundēs mājinieki prata izraut neizšķirtu - 1:1. Mūsu komandai vārtus guva Edgars Vērdiņš pēc Viktora Litvinska centrējuma.
9
jūlijs
18 gadus vecais uzbrūkošais pussargs Vladislavs Fjodorovs sezonas atlikušo daļu pavadīs BFC "Daugavpils" komandas sastāvā, atgriežoties mājās pēc nepilna gada pārtraukuma.
7
jūlijs
Daugavpils jaunie futbolisti nedēļas nogalē sacentās Zēnu futbola festivālā Salacgrīvā, kā arī Latvijas Jaunatnes olimpiādē Valmierā. Abos turnīros tika iegūtas trešās vietas.
5
jūlijs
Bērnu futbola centra "Daugavpils" Virslīgas komandas galvenā trenera pienākumus turpmāk pildīs līdzšinējais galvenā trenera asistents Sergejs Pogodins, kurš šajā amatā nomainīs Kirilu Kurbatovu.

30
jūnijs

Četri akadēmijas futbolisti kopā ar Latvijas U17 izlasi izcīnījuši Baltijas kausu. Visas spēles no zvana līdz zvanam aizvadīja aizsargs Armands Snarskis.

30
jūnijs
Pirmdienas vakarā kluba vadība un futbolisti atvadījās no portugāļu pussarga Migela Sida, kurš personisku iemeslu dēļ atgriezies dzimtenē un mūsu klubā vairs nespēlēs.
29
jūnijs

Bērnu Futbola centra „Daugavpils” 2001. gadā dzimušo puišu komanda Staicelē „Gothia Cup” kvalifikācijas turnīrā izcīnīja pirmo vietu, kvalificējoties Zviedrijā paredzētajai pasaules kausa izcīņai jauniešiem.