LV | RU
BFC Daugavpils BFC Daugavpils
 
BFC Daugavpils
 
BFC Daugavpils himna
 
 
lejuplādēt
 
     
 
Mūsu fotogrāfijas
 
   
     
 
BFC Daugavas spēlētāji
 
 
uzbrucējs
Ilja Ševčuks
 
     
 
Dzimšanas diena
 
   
     
 
Galvenā
 
 
17
decembris
Šodien sastādīts un publicēts Ziemas kausa izcīņas kalendārs, kurā noskaidrojies, ka pirmajā kārtā BFC "Daugavpils" komanda tiksies ar Ventspili, kas ir pašreizējā valsts čempione.
9
decembris
Bērnu Futbola centrs "Daugavpils" jau trešo gadu pēc kārtas Latvijas Futbola federācijas gada noslēguma vakarā saņem "Fair-play" balvu, kuru pasniedz godīgākajai čempionāta komandai.
27
novembris
Bērnu Futbola centra "Daugavpils" vadība aicina visus vecākus, trenerus un futbolistus būt īpaši uzmanīgiem un brīdināt bērnus, ka nedrīkst kāpt uz vēl nedrošā un plānā ledus, jo tas var draudēt viņu dzīvībai.

25
novembris
Bērnu futbola centra "Daugavpils" vadība un treneru kolektīvs sirsnīgi sveic dzimšanas dienā mūsu akadēmijas futbola treneri Vladimiru Žavoronkovu! Novēlam turpmākos panākumus trenera karjerā, personīgajā dzīvē un protams stipru veselību!
19
novembris
Septiņi BFC "Daugava/Daugavpils" komandas jaunie futbolisti devušies uz Eiropas tūri, pārstāvot Latvijas LMT Akadēmijas komandu. Pirmās spēles pret Varšavas "Legia" jau aizvadītas.
10
novembris
Par 2014. gada BFC Daugavpils līdzjutēju simpātiju balvas ieguvēju kļuvis vārtsargs Vladislavs Kurakins!

9
novembris
Ar rezultatīvu uzvaru pār FC "Jūrmalu" punktu pirmajai sezonai Virslīgā pielikusi BFC "Daugavpils" komanda, kas ar 4:2 pārspēja FC "Jūrmala". Ar trīs vārtu guvumiem atzīmējās Rjotaro Nakano, bet skaisti vārti Ņikitam Dobratuļinam.

5
novembris
Sestdien ar spēli mājās pret FC "Jūrmala" savu pirmo sezonu Latvijas futbola Virslīgā noslēgs BFC "Daugavpils". Atbalstīsim komandu pēdējā mačā!
3
novembris
Šodien svētki ir mūsu lieliskajam fotogrāfam Sergejam Kuzņecovam! Novēlam tev arī turpmāk būt tikpat dzīvespriecīgam, gūt panākumus visā iesāktajā, kā arī lai sanāk perfekti foto kadri! Sveicieni no visa BFC "Daugavpils" kolektīva!
3
novembris
Sestdien BFC "Daugavpils" izbraukumā tikās ar priekšlaicīgajiem Virslīgas čempioniem "Ventspils". Demonstrējot nesliktu sniegumu, nācās piekāpties titulētajam pretiniekam ar 0:2.
1 2 3  » »»
 
     
 
Partneri
 
  Fair Play


Futbola akademija LFF
Virsliga SMSCredit

 
     
Чемпионат Даугавпилса

Турниры
Copyright © 2010 Bērnu futbola centrs Daugava, All rights reserved.