marts
Bērnu Futbola centrs "Daugavpils" piedāvā iespēju doties uz "Liverpool" futbola akadēmijas vasaras treniņnometni, kur tev būs iespēja trenēties profesionālu Anglijas kluba treneru pavadībā, kā arī uzlabot savas angļu valodas zināšanas!

26
marts
Sestdien plkst. 13:00, turpinot mājas spēļu maratonu, BFC "Daugavpils" uzņems Lietuvas A līgas klubu "Stumbras". Spēle ar Kauņas komandu "Celtnieka" stadionā sāksies plkst. 13:00. Lietuvas čempionātā pēc četrās spēļu kārtām "Stumbras" ieņem augsto sesto vietu 10 klubu konkurencē.
22
marts
BFC "Daugavpils" telpu futbolisti sasnieguši Latvijas čempionāta pusfinālu. Izšķirošajā ceturtdaļfināla sērijas spēlē ar 2:1 tika pieveikta "Raita-New Project/O" komandu.
22
marts
Pirmā uzvara jaunajā Virslīgas sezonā izcīnīta! BFC "Daugavpils" futbolisti, dominējot laukumā visas spēles garumā, ar 2:0 pārspēja FS "Metta/LU"!
20
marts
Sestdien plkst. 15:00 stadionā "Celtnieks" BFC "Daugavpils" aizvadīs otro Smscredit.lv futbola Virslīgas spēli jaunajā sezonā, uzņemot FS "Metta/LU".
19
marts
BFC "Daugavpils" sveic dzimšanas dienā talantīgo futbola treneri Dmitriju Bogdanovu! Lai tavā karjerā būtu pēc iespējas vairāk patīkamu brīžu un panākumu! Sveicam!
19
marts
Noslēdzies pirmais "Daugavpils Cup" turnīrs jaunajiem futbolistiem. Par pirmā turnīra uzvarētājiem kļuva RFS futbolisti, aiz sevis atstājot abas Daugavpils komandas.
18
marts
BFC "Daugavpils" līdzīgi kā iepriekšējā gadā piedāvā iespēju līdzjutējiem iegādāties futbola kluba atribūtiku! Līdzjutējiem ir iespēja iegādāties kluba šalli, atslēgas piekariņu un arī spēļu kreklu!
15
marts

Sezonas atklāšanas spēlē BFC "Daugavpils" līdzvērtīgā spēlē ar 0:1 piekāpās pagājušās sezonas bronzas medaļniecei "Jelgavai". Vienīgos vārtus ielaidām spēles 36. minūtē, kad precīzi sita Boriss Bogdaškins.

13
marts
Sestdien savu pirmo Smscredit.lv futbola Virslīgas spēli aizvadīs mūsu BFC "Daugavpils" akadēmijas galvenā komanda. Pirms sezonas starta aprunājāmies ar komandas galveno treneri Kirilu Kurbatovu.